Sojové vločky

Hydrotermicky upravené, mačkané sójové boby. Vysoký podíl kvalitních rostlinných bílkovin. Vysoce stravitelné, bílkovinné krmivo pro domácí i hospodářská zvířata.

Zvolte si variantu:

Cena od 270,00 Kč

Obsah živin: Bílkoviny - 36 %, Tuk - 18-20 %, Škrob - 18 %, Vláknina - 8 %, popeloviny 5%.

  • Charakteristika: Sója je luštěnina s vysokým obsahem proteinů. Má široké použití jako potravina a krmivo pro hospodářská zvířata. Hydrotermicky upravená sója jsou plnotučné sójové boby, které prošly nejefektivnější úpravou krmiva = hydrotermickou úpravou. Hydrotermická úprava je proces, kdy je zrno tepelně opracované a je mechanicky narušena jeho struktura. Zrno prochází napařováním při teplotě až 120 °C dle upravované zrniny a poté se při průchodu mezi dvěma válci rozmáčkne. Díky spolupůsobení kombinace teploty, vlhkosti, tlaku a času stlačení vzniká nový finální produkt - vločka.
  • Možnosti použití: Pro mladé koně, pro sportovní koně, pro hubené koně, pro březí a laktující klisny, pro nabrání svalové hmoty.

Obvykle podávané množství: Dospělí koně 300g - 500g / den dle hmotnosti, rozdělené do jednotlivých krmných dávek. Případně jako součást vlastního müsli.