Sam's Field Adult Salmon&Potato - Losos a brambory 2,5kg

Vyprodáno K zakoupení pouze v kamenné prodejně

SKLADEM - K zakoupení pouze v kamenné prodejně

309,00 Kč
Please select variants first

Sam's Field Adult Salmon & Potato, superprémiové krmivo pro dospělé psy, hypoalergenní losos s bramborem

Superprémiové hypoalergenní krmivo s nízkým obsahem obilovin (bezpšeničná receptura) a vysokým obsahem 31 % hypoalergenního lososa, 12 % brambor, kukuřice, kuřecího tuku (chráněno směsí tokoferolů, zdroj vitamínu E), lososového oleje, přírodní příchutě, sušených jablek, pivovarských kvasnic, rajčat, extraktu z juky, mrkve, minerálů, DL-metioninu, L-Lysinu, mannanoligosacharidů, fruktooligosacharidů, probiotik, určené pro dospělé psy všech plemen, zvláště vhodné pro hypoalergenní výživu nebo pro psy se speciálními nároky na výživu. (Procentuální obsah surovin v krmivu je uveden v sušině dle EC 767/2009)

Prvotřídní komplexní výživa Sam's Field respektuje přirozené nutriční potřeby psů s ohledem na věk, velikost plemene a jejich měnící se nutriční požadavky.

Unikátní skladba receptů s vysokým podílem čerstvého masa a živočišných bílkovin v kombinaci s ovocnými a zeleninovými výtažky a funkčními komponenty přispívá ke správnému trávení a efektivnímu využití výživných látek tělem.

Přítomnost obilných produktů v krmivech, zejména pak pšenice, zpomaluje jejich stravitelnost a využití výživných látek v trávicím traktu. Low Grain (bezpšeničná receptura) Sam's Field zajišťují bezpečný způsob celoživotní zdravé výživy a eliminují riziko potravinové intolerance nebo jiných nežádoucích účinků.