Respiron pasta

Pasta 60 ml, která do 3 dnů koni uleví a pomůže od kašle a nachlazení. Praktické dávkování (stejné jako odčervovací pasty).


450,00 Kč

Respiron pasta 60 ml

Výborná pomoc při nachlazení - Respiron.

Pasta 60 ml, která do 3 dnů koni uleví a pomůže od kašle a nachlazení. Praktické dávkování (stejné jako odčervovací pasty).

Respiron:

Posiluje imunitu a odolnost vůči infekcím. Zvyšuje imunitu prostřednictvím tvorby IgA v plicích.

Redukuje kašel a dráždění při dýchání.

Snižuje povrchové napětí.

Usnadňuje dýchání a podporuje zvlhčování sliznice.

Krmný návod: Respiron může být zkrmován denně jako krmný doplněk pro podporu zdravého dýchacího ústrojí. Použití přípravku. Podávejte tři dny před rizikovým obdobím např. odstavení nebo transport . Během období, která vyvolávají respirační nebo imunitní stres. Vložte tubu koni do tlamy a požadovanou dávku vytlačte stlačením pístu na kořen jazyka. Koně: Jako krmný doplněk 20ml denně . 60ml po dva dny před transportem na závod nebo soutěž . 60ml ve spojení s veterinární léčbou

Deklarované jakostní znaky: Vlhkost 82%, popel 4%, olej 1,0%, protein 0,2%, vláknina 0,1% Složení v 60 ml: Echinacea, extrakt z mořských řas, oregano, česnek, rozmarýna Doplňkové látky: Vitamíny Vitamín C (kys. askorbová) 1.000mg

Skladovací podmínky: Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte na suchém místě při teplotě 5°-28°C v původním balení. Chraňte před promrznutím. Po použití uzavřete.