Paraclean

Doplňkové krmivo pro skot, ovce, kozy a koně PARACLEAN přispívá k vyrovnanému vnitřnímu prostředí zvířat díky extraktům z 10 rostlin známých jejich odpuzujícím účinkem na vnitřní parazity. 

Zvolte si variantu:

Cena od 450,00 Kč

Kompletně přírodní a lehce použitelný produkt 

Doplňkové krmivo proti vnitřním parazitům určené pro skot, ovce, kozy a koně

V přirozeném prostředí žijí přežvýkavci a parazité v relativní harmonii. Dojde-li k přerušení této rovnováhy, zvíře se ocitá v nebezpečí. Hlavní parazité přítomní ve zvířeti jsou zodpovědní za infekce, často zákeřné a chronické, které postihnou produkci a pohodu zvířat: růst, plodnost a produkce jsou také zpomaleny.
Paraclean přispívá k vyrovnanému vnitřnímu prostředí zvířat díky extraktům z 10 rostlin známých jejich odpuzujícícm účinkem na vnitřní parazity.

Paraclean napomáhá k udržení dobrého zdravotního stavu zvířat, chrání jejich imunitní systém při zachování dobré kvality mléka a masa.

Více než 10 rostlin známých jejich odpuzujícím účinkem: pískavice, pelyněk pravý, kapraď samec, pelyněk cicvárový, mateřídouška, tykev, fenykl, vratič.

Návod k použití / doporučené dávkování :

  •  Mladý dobytek a koně lehčího typu: 40 g denně 6-10 dní 
  • Dospělý skot a koně: 50 g denně 6-10 dní 
  • Ovce a kozy: 15 g denně 6-10 dní 
  • Lesní zvěř - 10g/ 100kg živé váhy. 

Je-li třeba opakujte po 3 týdnech. 

Balení: 10kg kbelík a 500g

Jeden kbelík pro: 20 - 33 ks u dospělého skotu, 25 - 44 ks u mladého dobytka, případně 66 - 111 ks ovcí a koz. Balení 500g vystačí pro jednoho koně na 10 dní.

POUŽITELNÝ V EKOLOGICKÉM ZEMĚDĚLSTVÍ, Paraclean napomáhá k udržení dobrého zdravotního stavu zvířat, chrání jejich imunitní systém při zachování dobré kvality mléka a masa